Wspólne kibicowanie – Pinball Station Cup I

W niedzielę, 19-go listopada odbędzie się pierwszy turniej Ligii Flipperowej w Pinball Station. Zapraszamy wszystkich chętnych zarówno do zwiedzania w tym czasie Muzeum, jak i kibicowania naszym zawodnikom. Turniej ma formułę otwartą, więc każdy może wziąć w nim udział.

W sumie odbędzie się 7 spotkań (szczegóły tutaj: http://pinballstation.pl/archiwa/536). Zasady są bardzo proste. W turnieju będzie brało udział 8 maszyn (czyli pozostałe 20 jest do dyspozycji zwiedzających). Każdy uczestnik musi zagrać na 5 wybranych przez siebie flipperach. Wszystkie wyniki są spisywane, a po zakończonej rundzie przydzielamy punkty. Najwięcej punktów zdobywa najwyższy wynik na danej maszynie, po czym sumujemy pkt z wszystkich maszyn. I tak do następnej rundy przechodzi 16 graczy, która odbywa się na tych samych zasadach. W rundzie trzeciej bierze udział 8 graczy, a do rundy finałowej przechodzi najlepszych czterech.

Tak więc zapraszamy! Z dzieciakami, przyjaciółmi, rodzicami, z kim chcecie. Do wzięcia udziału, do kibicowania, czy zwiedzania. Na pewno nie będziecie się nudzić.

 

AS