Wynajem/eventy/imprezy

 

Pinball jest znakomitym pomysłem na urozmaicenie niejednej imprezy oraz sentymentalną podróżą do młodzieńczych szaleństw. Każda maszyna ma swoja własną historię, którą odkrywamy na swój własny sposób. Gwarantujemy, że decydując się na wynajem naszych flipperów, stworzycie swoim gościom unikalną sposobność na przeżycie niezapomnianych przygód w fantastycznym świecie, w którym dynamika rozgrywki przeplata się z wyrazistymi aluzjami do popularnych dzieł popkultury.

Nasza imponująca kolekcja maszyn zawiera ponad 100 znanych tytułów. Wśród nich znaleźć można takie jak, chociażby Twilight Zone, The Addams Family, Terminator 2 czy the Flintstones oraz całe mnóstwo Video Games. Sugestywna gra świateł wraz z dźwiękami płynącymi z playfield’u sprawiają, że gra na flipperze jest niczym podróż w zupełnie inny wymiar. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, jak wielkim walorem dla waszych gości może być stworzenie unikalnego i oldschoolowego klimatu.

Aby jeszcze bardziej spotęgować nostalgiczną atmosferę imprezy, proponujemy wynajem automatów gier video arcade dla dwóch graczy, z takimi klasykami, jak wyprodukowana przez wizjonerów z Midway bijatyka Mortal Kombat oraz legendarna gra akcji Metal Slug z japońskiego studia SNK.

Eventy z wykorzystaniem naszych flipperów są wspaniałą okazją dla ożywiającego dialogu międzypokoleniowego. To właśnie podczas takich imprez mają okazję spotkać się dojrzali pasjonaci pragnący jeszcze raz poczuć szalone emocje swojej młodości z najmłodszymi entuzjastami popkultury.

Poza tym, że troszczymy się o najbardziej prozaiczną warstwę takich przedsięwzięć, do której należą między innymi obsługa i serwis maszyn, dajemy ogromną swobodę w kwestii wyboru koncepcji eventu. Ekscytujące konkursy flipperowe, oryginalne sesje zdjęciowe, a może krótkometrażowy film? Wszystko zależy od waszej wyobraźni!

Doradzamy w wyborze maszyn, a jest z czego wybierać, na tą chwilę mamy 100 automatów typu pinball i video games.
Posiadamy własny transport, zapewniamy obsługę.

Szczegółowych informacji udzieli Paweł. Prosimy o kontakt na: pawel@pinstation.pl