O nas

Interaktywne Muzeum Flipperów „Pinball Station” mieści się w centrum Warszawy, w pobliżu drugiej linii metra (Rondo Daszyńskiego – 900m). Posiadamy kolekcję ponad 100 flipperów i gier arcade. Nasze Muzeum jest z chęcią odwiedzane przez osoby w każdym wieku, które mogą cieszyć się grą na zabytkowych flipperach, takich jak: Twilight Zone, FunHouse, Terminator 2, Dirty Harry, Batman Forever, X Files, Star Trek, Lethal Weapon 3, The Addams Family, Road Show czy grach arcade: Mortal Kombat(1,2,3,4), Pac Man, Galaxian, Street Fighter, Metal Slug, i mnóstwo strzelanek oraz kierownice.

W Pinball Station płaci się tylko za wstęp i grasz. Nie wahaj się wejść w świat tych unikatowych gier! Nasze Muzeum możesz nie tylko zwiedzać, ale możesz też zagrać. Codziennie dbamy i naprawiamy maszyny, wszystkie przechodzą gruntowną renowację zanim je udostępnimy, dzięki czemu cały czas rozwijamy się i powiększamy naszą kolekcję.

Bilet kupiony w Muzeum jest ważny do zamknięcia, a dzięki opasce, którą dostajesz przy kasie, możesz wyjść i ponownie wejść bez dodatkowych opłat. Wszystkie maszyny są ustawione na „free play”, czyli nie potrzebujesz żetonów, by uruchomić grę.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o tych fantastycznych grach? To zapraszamy na godzinny instruktaż (wymagana rezerwacja). Nasz przewodnik pokaże Ci wnętrze flippera i podstawowe triki. Opowie także o historii pinball’a, pokaże jak zmieniały się na przełomie kilku dekad.

W Pinball Station znajduje bar z napojami, piwem regionalnym i przekąskami.

Jak mówi wielu zwiedzających, nasze Muzeum to jeden z ukrytych skarbów stolicy. To innowacyjne połączenie rozrywki i historii pierwszych maszyn do gier. W naszej pracy skupiamy się na rozpowszechnianiu, dawno zapomnianej, kultury flipperowej. Szczególnie ważne dla nas jest pokazanie młodemu pokoleniu jak wiele radości można czerpać z gry na klasycznym pinball’u oraz jak spędzali młodość ich rodzice i dziadkowie. Zachęcamy też dorosłych do spędzania czasu wśród tych oldschoolowych maszyn, odrobiny relaksu i powrotu do najlepszych wspomnieć z nimi związanymi. Pinball Station, pełne kolorów i pozytywnej energii, przyciąga całe rodziny, turystów, grupy zorganizowane i wycieczki szkolne. Zapraszamy ludzi, w każdym wieku, do spędzenia niesamowitego dnia w naszym Muzeum.

Znajdziecie nas także na: facebook’u, Google i TripAdvisor.

Spodobała Ci się wizyta w Pinball Station?
Prosimy, podziel się pozytywną energią z innymi. Będziemy wdzięczni za twoją opinię 🙂