NINTENDO POWER WEEKEND – jedyne takie wydarzenie w Polsce -> 17-18 luty

Pinball i Arcade to nie wszystko czym Pinball Station was zaskoczy! Dzięki współpracy z Bohdanem Rączkowskim z Flashback Konsole i Gry, j17 i 18-go lutego startujemy z pierwszą turniejową edycją Nintendo Power Weekend. Będziesz mógł przenieść się w świat konsol z serii Nintendo.

To na czym m.in. będziecie mogli zagrać to NES, czyli Nintendo Entertainment System. 8-bitowa konsola, która swojego czasu była jedną z najlepszych. A na pewno najlepiej sprzedających się konsoli na świecie (rekordowy poziom sprzedaży 60 milionów sztuk!). NES ożywiła rynek gier video, a u wielu z Nas, jej wspomnienie wywołuje szeroki uśmiech 🙂 Pamiętacie Super Mario Bros, Donkey Kong, dr Mario? Mamy to wszystko i dużo więcej!

Aby zachęcić was do rozruszania kciuków, przygotowaliśmy 4 małe turnieje, w których będziecie mogli wygrać konsole NES i SNES mini classic (Super Nintendo Entertainment System – nowsza, 16-bitowa wersja NES). Gry, w których się zmierzycie to Balloon Fight, Mario Kart, Donkey Kong i dr Mario. Po dwa turnieje w sobotę i niedzielę. Zaczynamy o 14tej, kończymy 20tej. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród po 20tej.

Proste zasady, fajne nagrody do wygrania i świetnie spędzony czas, to oferta nie do odrzucenia!

Ponadto do waszej dyspozycji będzie kilkanaście stanowisk z konsolami, a ciekawostką imprezy będzie flipper Super Mario Bros.

Gośćmi specjalnymi będą Cyber Marian, z którym zbijesz piątkę lub wyzwiesz go na pojedynek oraz jeden z czołowych graczy, posiadacz wielu rekordów, a także jedyna osoba na świecie, która ukończyła wszystkie gry NESa – The Mexican Runner!

 

Organizatorzy: Flashback Konsole i Gry, Pinball Station

Partnerzy: Pixel, ContraBanda, Nerdy Nocą