INTERAKTYWNE MUZEUM FLIPPERÓW

Pinball Station jest pierwszym Interaktywnym Muzeum Flipperów w Warszawie. Powstało w czerwcu 2016 roku, dzięki ogromnej pasji i zaangażowaniu dwóch hobbystów i kolekcjonerów. Zaczynaliśmy od 30 flipperów. Dziś nasza kolekcja liczy  ponad 150 flipperów i arcade. Już ponad 100 z nich jest do waszej dyspozycji.

Jeśli macie ochotę na powrót do lat 80. i 90., grę na maszynach nigdzie już niedostępnych jak Bord-Golf z 1932 roku lub po prostu – chcecie znowu poczuć się jak dzieciak, zapraszamy do naszego Muzeum.

Komentarze

Tyyle dobra! Do momentu wizyty w Pinball Station myślałam, ze nie niepadam za Pinballem. 4 godziny świetnej zabawy. Obsługa pełna pasji, opowiadali o pochodzeniu, historii sprzętu i zasadach gry. Polecam serdecznie wszystkim! 

Komentarz: facebook

Nie chce mi się rozpisywać, ale pograć w klasyczne tytuły flipperów z przyjaciółmi, popijając piwem to jest po prostu cudowny sposób na spędzenie wieczoru. Kropka. Uwaga bo uzależnia!

Komentarz: facebook

Obowiązkowe miejsce do odwiedzenia dla miłośników flipperów! Przypomniały mi się czas, kiedy całe kieszonkowe zamieniałem na żetony do flipperów znajdziecie wiele kultowych maszyn, m. in. flippery Wiliam’s- takie Ferrari wśród flipperów. Za 30 zł -koszt biletu- możecie grać do woli. 
Pinball Station-macie we mnie wiernego fana

Komentarz: facebook

Zobacz wszystkie komentarze
1932r.
najstarsza maszyna
ponad 100
flipperów i gier arcade
5000
pozytywnych opinii
ponad 100 000
zadowolonych klientów